Sıkça Sorulan Sorular
1. Nasıl içerik satın alırım?
Trmakale.net üzerinden içerik satın almak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Dilerseniz daha önceden hazırlanmış satışı sadece size özel yüzlerce Hazır İçeriklerden satın alabilir, dilerseniz de istek ve ihtiyaçlarınıza özel makale siparişi verebilirsiniz. 

2. Nasıl içerik siparişi veririm?
Trmakale.com üzerinden sipariş vermek için panelinizde yer alan Alışlar > Makale Siparişi Oluştur bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca Yazarlar sayfasında yer alan yazarlarımız ile de iletişime geçerek sipariş vermeniz mümkündür. 

3. Ödeme seçenekleri nelerdir? 
Ödeme yöntemleri olarak 2 farklı seçenek bulunmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı, havale/eft ödeyebilirsiniz. 

4. Sipariş verdim, şimdi ne olacak? 
Sipariş verdiğiniz taktirde ilk olarak satıcıya sipariş bilginiz ve detayları iletilir. Satıcı siparişinizi belirtilen süre içerisinde tamamlamakla yükümlüdür. Satıcı siparişinizi tamamladığında sizin onayınızın ardından sipariş tutarı satıcı hesabına aktarılır. Sipariş ile ilgili bir sorun yaşadığınızda Destek Hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 
 
5. Güvenli Aracılık Sistemi nedir? 
Trmakale.com'un alıcı ve satıcı haklarını korumak adına geliştirdiği Güvenli Aracılık Sistemi alıcının sipariş verdiği tutarı havuz hesabına aktararak beklemeye alır. Ardından satıcının siparişi teslim etmesi ve sizin onayınıza sunması beklenir. Son olarak siz onay verdiğiniz taktirde sipariş tutarı satıcı hesabına aktarılır. Sipariş ekranında belirtilen süre içerisinde sipariş onayı vermediğiniz veya düzenleme talebinde bulunmadığınız taktirde tutar satıcı hesabına otomatik olarak aktarılır. 
 
6. Siparişim teslim edildi, memnun kalmadım?
Trmakale.com öncelikli olarak alıcı haklarını korumaktadır. Sipariş verdiğiniz satıcının hizmet detaylarında taahhüt ettiğinden farklı bir hizmet teslim ettiği taktirde satıcıdan düzenleme talebinde bulunabilirsiniz. Düzenleme talebinde bulunduğunuz sipariş teslim edildiğinde yine istediğiniz gibi olmadı ise bize Destek Hattı üzerinden bilgi verebilirsiniz. 
 
7. Siparişimin süresi doldu, ne yapmalıyım? 
Satıcılar hizmet detayları arasında kelime bazlı teslim tarihleri vermektedir ve siparişlerde bu tarihe rivayet etmektedirler. Sipariş süresi doldu ise otomatik olarak siparişi iptal etme hakkınız doğmaktadır. Sipariş iptal etme talebinde bulunmadan önce satıcı ile iletişime geçerek sipariş durumunu sormayı unutmayınız.