Hakkımızda

Kitapların ilk sayfasında olan önsöz gibidir "hakkımızda"  kategorisi. Fakat bizlere lazım olan birçok şeyin açıklamasını burada buluruz. Açılmış olan web sitesi hangi alanda olursa olsun vizyonu ve misyonuyla da ilgi çeker. TR Makale 27/04/2016 tarihinde iç SEO konusunda daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına kurulmuştur. 2018 yılından sonra sadece iç SEO değil web ile alakalı bütün alanlarda hizmet vermeye başladık. TR Makale ailesi olarak web içerik hizmeti ve diğer tüm hizmetlerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Özgün içerik ve makale sektöründe her gün biraz daha gelişiyoruz ve müşterilerimizin en iyi çalışmaları sunuyoruz. Aynı zamanda sipariş vermek isteyen müşterilerimize yazıların özgün ve kaliteli olduğunu garanti etmekteyiz. Bir web site özgün bir tasarım ve özgün bir iç SEO ile düzenli bir çalışma sistemi ile arama motorlarında belirli seviyeye gelmenizi sağlıyoruz. 

Kurumsal veya bireysel firmaların ya da blog üzerine sayfa açmak isteyen müşterilerin bir özgün içeriğe ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. TR Makale ailesi olarak profesyonel hizmet sağlamaktayız. 

Vizyonumuz: Web sektöründe gözle görülür bir yerde olmak.

Misyonumuz: Uzman ekibimiz ile birlikte müşterilerimize güvenilir ve hızlı işler sunmak.