Bizi Yakından Tanıyın

image

Biz Kimiz ?

Kitapların ilk sayfasında olan önsöz gibidir "hakkımızda" kategorisi. Fakat bizlere lazım olan birçok şeyin açıklamasını burada buluruz. Açılmış olan web sitesi hangi alanda olursa olsun vizyonu ve misyonuyla da ilgi çeker. TR Makale 27/04/2016 tarihinde iç SEO konusunda daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına kurulmuştur. 2018 yılından sonra sadece iç SEO değil web ile alakalı bütün alanlarda hizmet vermeye başladık. TR Makale ailesi olarak web içerik hizmeti ve diğer tüm hizmetlerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özgün içerik ve makale sektöründe her gün biraz daha gelişiyoruz ve müşterilerimizin en iyi çalışmaları sunuyoruz. Aynı zamanda sipariş vermek isteyen müşterilerimize yazıların özgün ve kaliteli olduğunu garanti etmekteyiz. Bir web site özgün bir tasarım ve özgün bir iç SEO ile düzenli bir çalışma sistemi ile arama motorlarında belirli seviyeye gelmenizi sağlıyoruz.

sistemi ile arama motorlarında belirli seviyeye gelmenizi sağlıyoruz. Kurumsal veya bireysel firmaların ya da blog üzerine sayfa açmak isteyen müşterilerin bir özgün içeriğe ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. TR Makale ailesi olarak profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Meet the team

Our Best Team

image
JD Scot
Web Designer

Progravida nibh vel velit auctor alinean sollicitudin nisi elit consequat ipsum.

image
Kips Leo
Web Designer

Progravida nibh vel velit auctor alinean sollicitudin nisi elit consequat ipsum.

image
Nik Jorden
Web Designer

Progravida nibh vel velit auctor alinean sollicitudin nisi elit consequat ipsum.

image
Glen Jax
Zane Wills

Progravida nibh vel velit auctor alinean sollicitudin nisi elit consequat ipsum.

Our History

Company History

 1. Winners And Giving Prizes

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

 2. The standard Lorem Ipsum passage

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore.

 3. Finibus Bonorum et Malorum

  At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi.

 4. Donec lacinia posuere rhoncus

  Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

 5. Neque porro quisquam dolorem ipsum

  Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions.

 6. Lorem ipsum began as scrambled

  Until recently, the prevailing view assumed lorem ipsum was born as a nonsense text. “It's not Latin, though it looks like it, and it actually says nothing,”

 7. Creation timelines for the standard

  So how did the classical Latin become so incoherent? According to McClintock, a 15th century typesetter likely scrambled part of Cicero's De Finibus in order.

 8. Some claim lorem ipsum threatens

  The strength of lorem ipsum is its weakness: it doesn't communicate. To some, designing a website around placeholder text is unacceptable, akin to sewing a custom.

 9. Coming full the internet's remixing

  There was that time artists at Sequence opted to hand-Sharpie the lorem ipsum passage on a line of paper bags they designed for Chipotle—the result being a mixture of avant-garde.

 10. Below are the original Latin passages

  Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo.

 11. Where does it come from?

  Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making.